Naše divize nabízí full-service, à la carte objevitelnost značky, komplexní strategie a implementační nabídky pro inzerenty Direct-Consumer (DTC) a Business-to-Business (B2B).

Nejsme nadlinkovou (ATL) agenturou, která nerozumí blokování a řešení, potřebného k zahájení udržitelného podnikání, ani poradenská společnost, která je pouze posedlá podlinkou (BTL) a je absolutně odtržená od reality moderního spotřebitele. Naše oboustranné sady poznatků se vzájemně doplňují a vytvářejí informované, dlouhodobé strategie, které se zaměřují na generování příjmů a poskytování hodnoty spotřebitelům našich klientů.

V čem se lišíme

• Šíře a hloubka odborných znalostí v oblasti digitálního a eCommerce poradenství,
• Zkušenosti, které pokrývají kategorie jako CPG, Zdraví a krása, Spotřební elektronika a další,
• To-The-Minute znalosti nových technologií v digitální reklamě a eCommerce,
• Spolupráce s dalšími partnery s myšlením napřed,
• Prioritizace obojího, jak konverzí, tak a UX.

NABÍDKA POKRÝVÁ MIMO JINÉ:

Objevitelnost
Hluboké zkoumání stávajícího digitálního ekosystému značky, včetně technologického odvětví, provozní připravenosti a zdrojů příjmů, optimalizace designu a zákazníků. Generujeme grafické výstupy, které pomohou našim klientům vidět velký obraz, stejně jako jemně rozdílné mílové markery na cestě jejich eCommerce podnikání společně s reporty, které pokrývají média, produkt, finanční a prognózy životního cyklu zákazníka.

Optimalizace trhu
Považujte nás za vašeho osobního poradce v otázce zvýšení viditelnosti, konverzí a hodnocení trhů, které jsou pro vaši značku nejdůležitější - od stránek Amazon A+ až po vlastní řešení pro tuzemské a zahraniční řetězce a další.

Strategie a implementace CRM
Řízení vztahů se zákazníky se stalo stále důležitějším pro generování návratnosti investic z "klientského trychtýře". Máme strategické, kreativní a analytické nástroje, které pomáhají započít, růst a rozvíjet vztah se zákazníky, aby se zvýšila jejich loajalita a akce.

Strategie příjmů
Podrobný plán, který vysvětlí vhodnou směs mediálních kanálů, aby splnily cíle příjmů značky, a také definuje odborné znalosti v oblasti médií, které by ji mohly efektivně implementovat.

Na míru spotřebitelského webu a rozvoj infrastruktury
Od identifikace vhodné prodejní platformy až po zajištění backendové logistiky, která je strukturována tak, aby podporovala podnikání, vytvoříme stránku přímo na profil cílového spotřebitele, která bude optimalizována pro konverzi a připravena na shromažďování cenných dat.

Partnerská strategie a řízení
Vyhodnocujeme současnou přítomnost značky a doporučujeme vylepšení nebo ji nastavíme od samotných základů pomocí sítí vydavatelů, kteří pomohou vytvořit nový tok příjmů pro podnikání klienta - to vše při optimalizaci na cestě k růstu.